شبکه مجازی دانشگاه های جهان اسلام در دانشگاه پیام نور افتتاح شد

شبکه مجازی دانشگاه های جهان اسلام در دانشگاه پیام نور افتتاح شد

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : یکشنبه 18 دی ماه 1390 مراسم افتتاح نخستین شبکه مجازی دانشگاه های جهان اسلام با حضور پروفسور عطا الرحمان هماهنگ کننده کل کامستک، ارسلان قربانی قائم مقام وزیر علوم در امور همکاری های بین الملل، حسن زیاری رئیس دانشگاه پیام نور، وزیر علوم پاکستان و برخی سفرای کشورهای اسلامی در دانشگاه پیام نور آغاز شد.

در این مراسم پروفسور عبدالرحمان به ارائه برخی توضیحات در خصوص همکاری ها و برنامه های کامستک، همچنین ارسلان قربان به ارائه پاره ای توضیحات در خصوص شبکه مجازی دانشگاه های جهان اسلام پرداختند.شبکه مجازی دانشگاه های جهان اسلام به مرکزیت دانشگاه پیام نور به منظور ارتباط با دانشگاه های جهان اسلام در حوزه های علم و فناوری امروز در حاشیه این مراسم، افتتاح می شود.

قائم مقام دانشگاه پیام نور گفت: دانشگاه پیام نور بزرگترین دانشگاه آموزش از راه دور میان کشورهای اسلامی است و باید سهم قابل توجهی در افزایش همکاری های علمی و فناوری با کشورهای جهان اسلام داشته باشد.

وی با اشاره به انتخاب دانشگاه پیام نور برای مرکزیت این شبکه مجازی اظهار داشت: دانشگاه پیام نور بزرگترین دانشگاه آموزش از راه دور میان کشورهای اسلامی است و با تجاربی که دارد باید سهم قابل توجهی در افزایش همکاری های علمی و فناوری با کشورهای جهان اسلام داشته باشد.

به گفته قائم مقام دانشگاه پیام نور، کشورهای مختلف در قالب های گوناگون همکاری های مختلف در توسعه علم و فناوری دارند و هرگونه بی توجهی به تولید و اشاعه علم و دانش در کشورهای اسلامی خسارات جبران ناپذیری در پی خواهد داشت.

عضویت در شبکه مجازی دانشگاه‌های جهان اسلام در 4 نوع اعضای رسمی (پیوسته)، اعضای موقت (مهمان)، اعضای ناظر (ناظر)، اعضای غیررسمی (وابسته) انجام می‌شود.

به علت اینکه دانشگاه پیام نور یک دانشگاه باز و آموزش از راه دور به شمار می‌آید با پیشنهاد این دانشگاه، شبکه مجازی دانشگاه‌های جهان اسلام در دانشگاه پیام نور افتتاح شد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *